Ilus, elegantne ja põnev nagu uued maailmad ikka

kaas-eesti-veri

Ja ilmunud ta ongi. Ilus, elegantne ja põnev nagu uued maailmad ikka. Nii ta seisab tänasest teie, lugejate, ees. Tuleb teile kätte. Ootab teid. Ootab väga.

“See on tegelikult üsna tavaline, loomulik kiusatus astuda oma elust kõrvale, rongilt maha. Teha väike paus, vaheaeg, eemalduda tuttavast, omaks saanud värvidest, puudutustest, mürast – ja puhata. Lihtsalt puhata. Omaenda elust. Seda tunnevad aeg-ajalt paljud, kui mitte me kõik. Minu meelest peaksime neil teemadel rohkem rääkima, sest nii tunneb too anonüümne müüjanna, see kuulus saatejuht ja kohe päris kindlasti su endised kooliõed ja nende mehed. Ainult et mina täitsin oma soovi, andsin kiusatusele järele. Ja sain oma tahtmise, koos kõikide tagajärgedega.” 

(Eeva Ligi, 35-aastane poliitiliste kõnede kirjutaja, kelle isiklik elu on ühe meeletu eksperimendi tõttu karile jooksnud jooksmas)

See on lähituleviku Eesti, kus noor peaminister keelas esimese asjana ära raseduse vabatahtliku katkestamise. Enam hullemaks minna ei saa, arvavad Eesti elanikud, kuid küünikud vastavad, et saab küll. Hullemaks saab alati minna, ja lähebki.

One Comment Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s