Kõik on alles alguses

(146 690 kinnitatud juhtumit, 14 555 surma)

Saia järele minnes andis kollektiivne energiamuutus endast kohe märku. Ma ei pea silmas ainult täiskuud ning neid erinevaid tiiva- ja jalakujusid, mida pilved omavahel väsimatult moodustasid, et teade kaduma ei läheks.

Asi oli õhus.

Tardunud, hõre, selge õhk, millega olen jõudnud juba harjuda, hõljus mu ümber sama segaselt ja tolmuselt kui varem. Nagu ajajooned oleks ööga segamini läinud. 

Ma kissitasin silmi, kõõritasin neid kergelt, kuhugi pilku kinnitamata. Nõiad teevad nii, et märgata seda, mis on paljale silmale nähtamatu. Teisi dimensioone, jõude, maailmu. Vaatavad kivi asemel selle varju.

Näomaskides inimesed – neid oli rohkem, mitte palju, aga rohkem kui eelmistel nädalatel – käisid kiirel kõnnakul suurest toidupoest sisse-välja, järjekorras seismata. Autod sõitsid, paar lennukit lendas, mõni rong tormas mööda. Kõik tahtsid käia kergemalt, isegi joosta, edasi minna, liikuda. Teha, teha, teha. Välja ronida, välja pugeda, välja smuugeldada ennast iseenda seest ja eest. Mitte keegi polnud mitte kusagil tänaval, maja ees, terrassil seisatanud, peatunud, et vaadelda maailma ja arutleda näiteks Ley liinide, geomagneetilise võrgustiku ja maa väepaikade üle sügavamalt. Mitte keegi!

Nagu kõige raskem aeg oleks juba möödas.

Kuid kõik on alles alguses.

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s