Eestluse ühisteadvus

Kui ma nüüd mõtlen ja räägin Eestist, räägin ja mõtlen ma meie ühisteadvusest. Sügavast kollektiivsest energiaruumist, milles me alaliselt osaleme hoolimata sellest, et elame füüsiliselt mujal.

Ja me osaleksime selles isegi siis, kui me ei kirjutaks eesti keeles ridagi ega hoiaks Eestimaal elavate pereliikmete, kolleegide ja sõpradega ühendust. Me teeme seda ka siis, kui räägime teises keeles ja osaleme samaaegselt teises ühisväljas. Eestluse ühisteadvus on see, mille me teisele kollektiivsele teadvusele kingiks toome.

See on suur osa sellest, kes me oleme, mida me siia ellu kogema tulime ja mida me seetõttu edasi anname, välja kiirgame. Mismoodi maailm, teised meid näevad. See on paratamatu. Sest me sündisime teatud energeetilise laenguga maailmapunktis, me ühendusime juba looteeas teatud energeetikaga kollektiivsesse teadvusesse ning läbi emakeele edastatud narratiivide kinnitusime sellele võnkesagedusele ka läbi intellekti.

Eestluse ühisteadvus on ilmatu, põhjatu, ääretu.

Osaliselt on ta materialiseerunud meie praeguse valitsusena, poliitikutena ja telesaadetena, alkoholismi ja teiste sõltuvustena, vägivallana, levinud suhtemustritena, vaimsust põlgava kultuurina, kuid valdav enamus opereerib nähtamatutel tasanditel, teistel ajajoontel. Energeetilisest võnkesagedusest jutustab palju selgemalt meie müstiline loodus. Vaikus. Valguse ja värvidega mängivad aastaajad. Meie emakeele muusika, toon, pehmus.

Kõigepealt on kosmoses valgus ja heli. Alles siis mateeria.

Keharütmid, füüsilise, materiaalse maailma ajad on aeglasemad kui teistel tasanditel. See, mis on sotsiopoliitilisel areenil, ja samas iga inimese lähikonnas, tänaseks materialiseerunud, on varasema(te) põlvkonda(de) ühisteadvuse tulem. Traumad, haavad, valu. Tegemata töö, rääkimata lood neil teemadel, intiimselt ja ühiselt. Ebateadlik energia loomine.

Ja meie kehad valutavad meie esivanemate, meie emade-isade tunnistamata, ja tunnustamata valu.

Ja meie isiklikud haavad on jätkuvalt kollektiivsed, ja ühise trauma valu on alati intiimne.

Ainuke ligipääs ühisteadvusele, tema alateadlike, allasurutud hoovuste mõistmisele ja teadvusesse toomisel, on üksikisiku teadvus. Seda mitte ainult teadliku ja alateadliku info vastuvõtjana vaid ka uue, kõrgendatud info sisestajana.

Tervendajatena.

Seetõttu iga teema, suhe, muster, haav, mille sa iseendas selgeks teed, tervendad, lahti lased, uueks lood, tervendab meid kõiki. Ja vabastab järeltulijad. Isegi kui sa sellest avalikult ei räägi ega kirjuta, kui sellest mitte keegi peale sinu enda ei tea.

Isegi kui sa elad kaugel.

Eestluse ühisväli on nii võimas, opereerib nii kõrgetel dimensioonidel, et haarab lennult toimunud energiamuutuse, emotsionaalse blokeeringu vabanemise, ning lülitab selle kõikidesse teistesse üksikisiku teadvustesse, kes on ühisväljaga seotud.

Sinu teadliku sisetöö tähtsus ja pühadus tuleb just sellest teadmisest, ja mitte tavateadvuse pinnapealsusest.

Vaata iseendasse. Sügavale, ja siis veel sügavamale. See on ainus viis, kuidas luua teadlikku energiat, mis materialiseeruks helgema maailmana.

Sa tead, kuidas seda teha. Sa oskad.

Ära unusta, mu kallis, et just selleks sa siia tulid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s