Minu Tribu

Ühel kuuta ööl öeldi mulle: “If you build it, they will come“. Nii ma siis ehitasin pühakoja. Virtuaalse ja füüsilise paiga, kus aitan suure hingega inimestel, kes elavad liiga väikselt, jõuda erakordse eluni. 

Energeetiline-vaimne kaardistamisprogramm on-line 220 eurot

(Oleme koos 1,5h, mille jooksul saame sinu vaimselt perekonnalt vastused sinu jaoks olulistele küsimustele, toimub energeetiline puhastamine ja tervendamine, vajadusel vaatame eelmiste elude energiaid, mis su arengut blokeerivad, selgitame välja praeguse elu anded, õppetunnid, pöörame tähelepanu su keha sümptomitele ning võtame arvesse nende poolt soovitatud suuna sinu konfliktide lahendamisel ning trauma mõistmisel. Lõpetame kõrgendatud vaimse sõnumiga, mis toetab sind su pühal teel.)

Energeetiline püha töö edasijõudnutega on-line 440 eurot

(Programm sisaldab kahte sessiooni. Teine sessioon ehk integratsioon toimub vähemalt kaks nädalat pärast esimest kohtumist, et füüsiline keha jõuaks energiatööst taastuda ja tavamõistus saadud infot seedida. Mõlema sessiooni ajal oleme koos 1,5h, et töötada konkreetse teemaga süviti. Alustame kanaldusega sinu Akaši Kroonikatest, saame täiendavaid vastuseid sind huvitavale teemale, puhastame energiavälja, parandame suhteid, katkestame hingelepinguid ja sidemeid, mis ei toeta enam sinu kõrgeimat eesmärki siin elus. Seejärel aitan sul mõista su keha sümptomite ja saadud sõnumite tähendust, ning juhendan kuidas see sügav tarkus ja valgusenergiat kandvad vastused integreerida su igapäevaellu. Lõpetame kõrgendatud vaimse sõnumiga, mis toetab su püha teed.)

Kirjuta mulle ja vaatame koos, kas sina oled see, keda saan aidata: annamaria.penu@gmail.com