Valgusemad

Ühel kuuta ööl öeldi mulle: “Kui sa lood selle platvormi, siis nad tulevad su juurde“. Nii ma siis ehitasin pühakoja. Virtuaalse ja füüsilise paiga, kus aitan naistel kogeda emadust kui teadvuse avardumisprotsessi. Mäletada oma väge ja sügavat tõde, mida see kogemus meile kingib.

Emadus kui Meistritee. 

Energeetiline-vaimne kaardistamisprogramm on-line 200 eurot

(Oleme koos 1,5h, mille jooksul saame sinu Kõrgemalt Minalt vastused sinu jaoks olulistele küsimustele, toimub energeetiline puhastamine ja tervendamine, vajadusel vaatame eelmiste elude energiaid, mis su emadust blokeerivad, selgitame välja praeguse elu anded, õppetunnid, pöörame tähelepanu su keha sümptomitele ning võtame arvesse nende poolt soovitatud suuna sinu konfliktide lahendamisel ning trauma mõistmisel. Lõpetame kõrgendatud vaimse sõnumiga, mis toetab sind su pühal teel.)

 Emaduse Alkeemia toetusprogramm on-line 1600 eurot

(3-kuuline toetusprogramm, et mõista, näha, kogeda ja astuda emaduskogemust kui meister. Oleme koos 8 sessiooni ja sessioonide vahepeal oleme ühenduses emaili või sõnumite kaudu, et igapäevaelu praktikale toetust anda. Integratsioon pärast igat sessiooni toimub vähemalt kaks nädalat pärast kohtumist, et füüsiline keha jõuaks energiatööst taastuda ja tavamõistus saadud infot seedida.

Sessiooni ajal oleme koos 2h, et töötada konkreetse teemaga süviti. Abistajateks on šamanismi, Protsessitöö, Akaši Kroonikad, energeetiline meditsiin, psühhomaagia ja meie sotsiopoliitilise süsteemi mõistmine.

Saame täiendavaid vastuseid sind huvitavale teemale, puhastame energiavälja, parandame suhteid, katkestame hingelepinguid ja sidemeid, mis ei toeta enam sinu kõrgeimat eesmärki siin elus. Seejärel aitan sul mõista su keha sümptomite ja saadud sõnumite tähendust, energiad, mis sind läbivad, ning juhendan, kuidas see sügav tarkus ja valgusenergiat kandvad vastused integreerida su igapäevaellu. Lõpetame kõrgendatud vaimse sõnumiga, mis toetab su püha teed.)

Kirjuta mulle ja vaatame koos, kas sina oled see, kellega koos saad seda teed käia: annamaria.penu@gmail.com